امروز چهارشنبه 04 اردیبهشت 1398

(فروش فایبر سمنت برد و گچ برگ(کناف

 

021 - 460 43 715  شرکت فراخ کوشک سازان

responsive carousel
فروش پیچ بالدار فایبر سمنت برد 02146043715
 

پیچ فایبرسمنت_فایبر سمنت_فایبرسمنت برد_سمنت برد_پانل سیمانی الیافدار که پیچ مخصوص فایبر سمنت برد_فایبرسمنت_فایبرسمنت برد_سمنت برد_پانل سیمانی الیافدار است ، بنا به چگونگی نصب سیستم ساخت و ساز خشک و سهولت اجرای فایبر سمنت برد_فایبرسمنت برد_فایبرسمنت_سمنت برد_پانل سیمانی الیافدار در ساختمان ها ، پیچ مخصوص فایبر سمنت_ جهت اتصال ورق ها به پروفیل استفاده می گردد ،


این نوع پیچ فایبر سمنت_ بصورت بالدار بوده که امکان چفت شدن و گیر دادن پانل فایبر سمنت_ به پروفیل را ممکن می سازد .
پیچ مخصوص فایبر سمنت_
 در انواع سایز و اندازه ها بنا به ضخامت پنل سیمانی الیافدار مورد استفاده قرار می گیرد.
همانطور که بیان شد ، سیستم ساخت و ساز خشک که اجرای فایبر سمنت_
در آن انجام می گیرد ، کار با پیچ مخصوص فایبر سمنت_ بسیار سهل و آسان نموده که با کمترین زمان ممکن و بدون استفاده از ملات سنتی جهت زیر سازی در آن ، ممکن می شود.

 

با توجه به استقبال کاربران از سیستم پیش ساخته و ساخت و ساز خشک می توان پانل سیمانی الیافدار (فایبر سمنت برد) ، پانل گچی (کناف) و چوب پلاست(وود پلاست) را مورد تایید و پیشنهاد قرار داد.
چراکه با تنوعی که در محصولات فوق بکار برده شده ، بسیاری از فضاهای کاربری اعم از سقف ، کف ، دیوار ، درای وال ، دیوار نما و ... را مورد استفاده قرار داد.
با این نظر که تمامی مراحل تهیه و اجرای فایبر سمنت برد_
و کناف به صورت کاملا خشک و سریع و آسان از طریق پیچ مخصوص اتصال میابد.
پس از بست پیچ به پنل ، جهت یکی شدن و هم پوشانی پیچ مخصوص فایبر سمنت_
و  پیچ گچ برگ با پانل ،  از بتونه و یا چسب پلی یورتان استفاده می شود و یکدست می گردد.

\"\"فایبرسمنت برد_فایبرسمنت_سمنت برد_پانل سیمانی الیافدار فایبرسمنت برد_فایبرسمنت_سمنت برد_پانل سیمانی الیافدار فایبرسمنت برد_فایبرسمنت_سمنت برد_پانل سیمانی الیافدار فایبرسمنت برد_فایبرسمنت_سمنت برد_پانل سیمانی الیافدار 
پیچ مخصوص فایبر سمنت_
در انواع سایز و اندازه ها، بنا به ضخامت پنل سیمانی مورد استفاده قرار می گیرد که اگر ضخامت پانل سیمانی ضخیمتر باشد ، اندازه طولی پیچ فایبر سمنت_ نیز بیشتر می گردد .
همانطور که بیان شده ، از بهترین و محبوب ترین مصالح در  سیستم ساخت و ساز خشک که پانل سیمانی الیافدار است که اجرای فایبر سمنت_
در آن انجام می گیرد ، کار با پیچ فایر سمنت_
بسیار سهل و آسان بوده که با کمترین زمان ممکن و بدون استفاده از ملات سنتی جهت زیر سازی در آن ، ممکن می شود.و پانل سیمانی به پیچ فایبر سمنت_
یا پیچ مخصوص فایبر سمنت_
نصب می گردد که کاملا مسطحکم گشته و پایدار خواهد ماند.

با این نظر که تمامی مراحل تهیه و اجرای فایبرسمنت برد و کناف به صورت کاملا خشک و سریع و آسان از طریق پیچ مخصوص اتصال میابد.

فایبر سمنت برد_ (پانل سیمانی الیافدار) جهت نصب و اتصال آسان به پروفیل ، نیاز به پیچ مخصوص فایبر سمنت_ که بصورت آجدار طراحی شده است، می باشد.
پیچ فایبر سمنت_ دارای سایز متفاوت بسته به ضخامت پانل سیمانی عرضه می گردد .
پیچ فایبر سمنت از طریق دستگاه دریل به جان پانل سیمانی فرو
رفته و به دلیل وجود بال در پیچ فایبر سمنت_ پس از فرو رفتن کاملا گیر کرده و بست پیدا می کند.

با توجه به طراحی نحوه قرار گیری فایبر سمنت برد_( پانل سیمانی الیافدار ) حداقل به فاصله 60 سانت قوطی کشی شده و پانل سیمانی از طریق پیچ فایبر سمنت_ و قرار گیری پروفیل گالوانیزه در بین پانل الیافدار سیمانی به قوطی اتصال میابد.
که با این عمل ساخت و اجرای با فایبر سمنت برد_
 ، بسیار سبک ،  سهل و آسان شده و درعین حال در تسریع کار کمک چشم گیری می کند .