فایبر سمنت چیست؟     02146043715

امروزه در ایران همانند کشورهای پیشرفته ، شاهد استقبال کاربران از محصول فایبر سمنت برد ( پانل سیمانی الیافدار) می باشیم .
کیفیت پانل سیمانی در گزینه های انتخاب این محصول ، بسیار مهم و حائز اهمیت می باشد. چراکه با استفاده از محصولات بی کیفیت و متفرقه ، پس از مدتی شاهد رکود پایداری و کاهش طول عمر در بافت و  ظاهر
فایبر سمنت می باشیم  فایبر سمنت یا همان پانل سیمانی الیافدار ، سیستم نوین ساخت و ساز خشک در صنعت ساختمان می باشد ، که با بهینه سازی و ایجاد بافت و الیاف در این محصول ، منجر به ارتقای کیفیت و بازدهی بسیار بالا و  کاربری بیشتر در این متریال شده است .

 


فایبر سمنت برد با توجه به وجود مواد تشکیل دهنده ای همچون سلولوز و سیلیس ، از الیافی کاملا گیاهی و سازگار با محیط زیست تشکیل شده است . این امر موجب شده تا فایبر سمنت دارای انعطاف و بافتی یکدست جهت استفاده در هر نوع فضا باشد و همچنین پنل سیمانی توانسته به راحتی در طراحی های دکوراتیو از شاخص های پرکاربرد قرار گیرد .از دیگر مزایای پانل سیمانی الیافدار (فایبر سمنت برد) به راحتی برش داده می شود و بنا به طرح می توانیم فرم دلخواه را بدست بیاوریم . فایبر سمنت ضد رطوبت  بوده و همین امر موجب شده تا برای هر فضایی که در معرض رطوبت ، سرما ، گرما ، احتراق ، وجود حشرات و... است از این متریال استفاده نمود . پانل سیمانی الیافدار (فایبر سمنت برد) حتی کاملا ضد آب است که از خصوصیات و امتیازات بارز این مصالح محسوب میگردد . فایبر سمنت را می توان در فضاهایی که در معرض خطر احتراق و آتش سوزی است ، استفاده نمود .

 

 

به دلیل ضد حریق بودن فایبر سمنت از آن جهت استفاده در مکان های حساس به گرما و احتراق بهترین کاربری را در نظر گرفت.
پانل سیمانی الیاف دار به دلیل وجود الیافی همچون سلولوز ،توانسته از ورود هرگونه حشرات موذی به داخل فضا جلوگیری نماید.
مقرون به صرفه بودن
فایبر سمنت از شاخصه های بارز نسبت به مصالح ساخت و ساز خشک می باشد ، بطوریکه استفاده از پانل طرح چوب فایبر سمنت نتنها کاملا با مصالحی همچون ترموود از نظر شکل ظاهری برابری می کند، بلکه مزایای قابل توجهی را دارا می باشد.
بعنوان مثال طول عمر 300 ساله
فایبر سمنت ضد آب بودن فایبر سمنت ضد حریق بودن پانل سیمانی الیافدار جلوگیری از ورود هر گونه حشرات استفاده از فایبر سمنت در ارتفاع بالا و برج سازی مقرون به صرفه بودن فایبر سمنت در مقایسه با دیگر مصالح سیستم ساخت و ساز خشک نصب بسیار آسان تنوع در محصولات فایبر سمنت قابلیت رنگ پذیری با هر نوع سلیقه و...

 

بنا به تحقیقات و تجربیات اجرای کار مکرر در حیطه طراحی و ساخت بنا ، شرکت فراخ کوشک سازان برآن شد که محصول فایبر سمنت برد ، انقلابی نوین در صنعت ساخت و ساز خشک بوده و توصیه مکرر از دیدگاه صاحب نظران ، کارشناسان و متخصصان طراحی معماری و ساختمان های عمرانی می باشد.

 

در چند سال گذشته شاهد هستیم که ایران نیز همانند کشورهای پیشرفته از سیستم ساخت و ساز خشک در ساخت بنا استفاده می کند.

فایبر سمنت پانل سیمانی الیافدار ، نسل نوین مصالحی استکه از گزینه های منتخب در این سیستم قرار گرفته و دارای محسنات قابل توجهی بوده که در عرصه ساخت وساز خشک تلقی شده است.چراکه پانل سیمانی الیافدار نه تنها دارای کیفیت و طول عمر حداقل 300 سال است ، بلکه وزنی سبک ، قابلیت انعطاف پذیری ، الیافی کاملا گیاهی و دوست دار محیط زیست ، نصب آسان و بدون نیاز به زیرسازی از ملات سنتی ،فایبر سمنت ضد حریق می باشد ، ضد آب و رطوبت ، جلوگیری شده از نفوذ هرگونه  حشرات به داخل الیاف فایبر سمنت که موجب پوسیدگی می شوند ، طراحی مهندسی شده پانل سیمانی الیافدار و تنوع طرح در آن ، و... که این مصالح نوین ، در مقایسه با دیگر مصالح خشک از امتیازات چشمگیری برخوردار است .

لیست قیمت محصولات شرکت فراخ کوشک سازان شامل انواع پانل فایبر سمنت ، قیمت فایبر سمنت برد یا پانل سیمانی الیافدار ، قیمت درایوال سمنت تایلندی ، فروش محصولات فایبر سمنت ، جدول قیمت ملزومات فایبر سمنت ، زیرسازی فایبر سمنت ، قیمت پیچ مخصوص فایبر سمنت، نمایندگی فروش انواع پانل سیمانی ، فروش فایبر سمنت طرح چوب، فروش فایبر سمنت برد کف،فروش و اجرای نمای فایبر سمنت،فروش پرایمر و چسب پلی اورتان مخصوص درزگیری سمنت برد. لیست قیمت انواع پروفیل گالوانیزه جهت زیر سازی سمنت بردالیافدار.

مصالح نوین فایبر سمنت که کاربری و استفاده هنگفتی در انواع ویلا سازی با هر شرایط اقلیمی را فراهم ساخته و این محصول(فایبر سمنت برد) در چند سال اخیر توانسته از دید صاحب نظران و مخاطبان ، مورد تایید بسیار و مصالحی برتر همچنین با کاربری و تنوع طرح بالا قرار گیرد.

 

برای اماکنی که نیاز به سرعت عمل بالا در ساخت و ساز است ، مانند ویلا سازی در تمام نقاط آب و هوایی کشور ، همچنین فضاهایی با مدت کاربری محدود که نیاز به سرعت عمل در احداث دارند ، از این سیستم (فایبر سمنت) استفاده می گردد ، که بهینه ترین گزینه می باشد.

صفحات لاینینگ فایبر سمنت برد

با سطحی کاملا صاف ، مناسب برای دیوارهای داخلی و سقف­ ها می­ باشد . این محصول صفحات مسطحی است با لبه­ های تو رفته که امکان ایجاد دیوار­های یکپارچه بدون درز را می دهد و در عین حال دارای استقامت کافی می باشد .

 صفحات صاف فایبر سمنت برد

فایبرسمنت غیر قابل احتراق بوده و کاربرد چند منظوره دارد . این صفحات انعطاف پذیر با ضخامت­های مختلف در مجموعه سقفی داخلی و خارج ساختمان به کار می رود .

 

فایبر سمنت،فایبرسمنت،اجرای فایبر سمنت برد،اجرای فایبرسمنت برد،نمای فایبر سمنت بورد،نمای فایبرسمنت بورد،اجرای سمنت برد،فروش سمنت بورد،پاجرای انل سیمانی،پفروش انل سیمانی الیافدار،نمایندگی فروش فایبر سمنت،نمایندگی فروش فایبرسمنت،نمایندگی فروش فایبر سمنت برد،نمایندگی فروش فایبرسمنت برد،نمایندگی فروش فایبر سمنت بورد،نمایندگی فروش فایبرسمنت بورد،نمایندگی فروش سمنت برد،نمایندگی فروش سمنت بورد،نمایندگی فروش پانل سیمانی،نمایندگی فروش پانل سیمانی الیافدار،

 

محصولات فایبر سمنت شرکت تخصصی فراخ شرکت فراخ کوشک سازان  نمایندگی رسمی و انحصاری فروش  محصولات فایبر سمنت برد دی پی برد در کشور 02146043715/ فایبر سمنت  برد دی پی/فایبر سمنت  برد ایرانی

 

<strong a="" alt="\\" \\""="" font-size:="" height:="" href="" img="" p="" span="" src="\\" style="\\" width:"="" target="">