امروز شنبه 24 آذر 1397

(فروش فایبر سمنت برد و گچ برگ(کناف

 

021 - 460 43 715  شرکت فراخ کوشک سازان

responsive carousel
اجرای نمای ویلایی فایبر سمنت برد ~~<< شرکت کوشک 02146043715 >>~~ فروش و اجرای طرح چوب نمای ویلای فایبر سمنت برد
 

نمای ویلایی فایبر سمنت

مصالح نوین فایبر سمنت که کاربری و استفاده هنگفتی در انواع ویلا سازی با هر شرایط اقلیمی را فراهم ساخته و این محصول(فایبر سمنت برد) در چند سال اخیر توانسته از دید صاحب نظران و مخاطبان ، مورد تایید بسیار و مصالحی برتر همچنین با کاربری و تنوع طرح بالا قرار گیرد.

برای اماکنی که نیاز به سرعت عمل بالا در ساخت و ساز است ، مانند ویلا سازی در تمام نقاط آب و هوایی کشور ، همچنین فضاهایی با مدت کاربری محدود که نیاز به سرعت عمل در احداث دارند ، از این سیستم (فایبر سمنت) استفاده می گردد ، که بهینه ترین گزینه می باشد.

فایبر سمنت برد با تنوع در طراحی توانسته جوابگوی انوای نیاز کاربری و سلیقه های مخاطبین باشد.

 

بنا به عرف نام های به کار برده از کاربران و مخاطبان این محصول ،دراینجا می توانیم به نامهای باب شده دیگر فایبر سمنت برد(پانل سیمانی الیافدار) از قبیل : سمنت،سمنت برد،فایبر سمنت،سیمان الیافدار،پنل سیمانی،پانل سیمانی نیز اشاره نمود.

 

استفاده از مصالح نوین فایبر سمنت جهت ویلا سازی در اقصی نقاط کشور انتخابی معقول و منطقی از لحاظ زیبایی فایبر سمنت، عایق بودن ، جنس با کیفیت فایبر سمنت ، قابلیت رنگ پذیری پانل سیمانی الیافدار ، فایبر سمنت تشکیل شده از الیاف کاملا گیاهی و دوست دار محیط زیست می باشد ، فایبر سمنت ضد حریق ، ضد رطوبت، ضد آب می باشد، طول عمر بسیار بالا، قیمت مقرون به صرفه ، تهیه و اجرای آسان فایبر سمنت برد و چندین مزایای چشمگیر دیگر ، سبب کاربری بسیار بالایی شده تا این محصول در مقایسه با دیگر مصالح ساخت و ساز خشک و سنتی کسب رتبه برتر را میسر سازد،

 

ساخت ویلا در شمال کشور

 یکی از بابترین انتخاب ها برای گذراندن تعطیلات و فراغت مردم محسوب میشود.
برای احساس مطلوب و زیبا نسبت به جایگاه مکانی  همچنین ایجاد تحول حال و هوا ، می بایست در ساخت ویلا نهایت دقت و سلیقه را لحاظ کرد .
بطوریکه با حداقل هزینه ها ، بهترین بازدهی با اجرایی مستحکم و قوی را محیا می سازیم .

======================
فایبر سمنت
======================

در حال حاضر با هدف سبک سازی و تسریع در ساخت و ساز به صورت خشک و بدون استفاده از مصالح بنایی و بکارگیری ملات ، میتوان از سهل ترین راهها استفاده نمود که سیستم فایبر سمنت برد (پانل سیمانی الیافدار) گزینه ای مطلوب در این عمل میباشد .
این سیستم ساخت و ساز خشک (فایبر سمنت) که با هدف اجرا در انواع شرایط آب و هوایی اعم از گرم و خشک ، سرد، مرطوب و ... پیشنهاد میشود ،کاملا تایید شده بوده و با هزینه مقرون به صرفه آن میتوان انواع تنوع در ساخت بدون هیچ گونه سختی کار را محیا نمود.
طراحی و ساخت بنا در شمال کشور با حداقل زمان بوسیله سیستم ال اس اف (LSF) بعنوان اسکلت زیرساخت که پانل سیمانی الیافدار بهترین گزینه برای تکمیل فرایند ساخت  می باشد . ساخت فایبر سمنت با ال اس اف نه تنها ساختمانی مدرن و مستحکمی را حاصل می کند ، بلکه از نظر هزینه و زمان طراحی و اجرای کار تفاوت بسیار چشمگیری را نسبت به ساخت و ساز سنتی ملموس میسازد .
======================
فایبر سمنت
======================

از فایبر سمنت برد میتوان در کف ، سقف ، دیوار داخلی و خارجی ، دیوار نما و... با انواع سلیقه و طراحی مورد نظر به صورت دکوراتیو استفاده نمود .

این متریال (فایبر سمنت) در شمال کشور که شرایط آب و هوایی مرطوبی دارد ، مقاومت و عمر  300 ساله را تخمین میزند.
جهت ساخت بنای زیبا در شمال کشور که حسی متفاوت با زندگی پر مشغله شهری را به مخاطب القا نماید میتوان از پانل سیمانی الیافدار با طرح چوب که به صورت سایدینگ و لاینینگ کار می شود ، استفاده نمود.

فایبر سمنت طرح چوب با طراحی مهندسی شده و وجود بافت هایی همچون گره های چوب بطوری دقیق ساخته شده که پس از نصب و رنگ آمیزی ترجیحا با رنگ جوتن پایه آب ، تمامی خواسته های مخاطب هنگام مشاهده ی متریال چوب همچون ترموود را محیا می سازد.
بطوریکه تا زمان لمس آن متوجه تفاوت جنس نخواهد شد که این موضوع نتنها امتیاز آن محسوب می شود بلکه  مواردی همچون ضد آب بودن فایبر سمنت (پانل سیمانی الیافدار)، ضد رطوبت بودن فایبر سمنت(پانل سیمانی الیافدار)،ضد حریق بودن فایبر سمنت برد، طول عمر بیش از 300 ساله ، استفاده در ارتفاع ، جلوگیری از نفوذ حشرات موذی ، قابلیت رنگ پذیری با هر سلیقه ، مقرون به صرفه بودن فایبر سمنت و... این محصول را متمایز میسازد .

 

======================
فایبر سمنت
======================

← جهت مشاهده عکس های بیشتر نمونه ویلاها، به منوی گالری تصاویر مراجعه نمایید