امروز چهارشنبه 04 اردیبهشت 1398

(فروش فایبر سمنت برد و گچ برگ(کناف

 

021 - 460 43 715  شرکت فراخ کوشک سازان

responsive carousel
اجرای نمای ساختمان فایبر سمنت برد ~~<< شرکت کوشک سازان 46043715 021 >>~~ فروش فایبر سمنت برد
 

نمای آپارتمان فایبر سمنت_سمنت برد_پانل سیمانی

امروزه سیستم ساخت و ساز خشک توانسته جایگزینمطلوبی در مقایسه با مصالح سنتی در احداث آپارتمان ها باشد.

حال اگر بخواهیم جزیی تر به این سیستم اشاره کنیم ، سوالاتی در ذهن مخاطب بوجود می آید که آیا میتوان از این طریق تمامی نیازها در ساخت بنا را حاصل نمود ؟

 

وزن سبک پانلهای سیمانی

وجود سیلیس در فایبر سمنت برد_سمنت برد_پانل سیمانی

دارای الیاف گیاهی همچون سلولز.

قابلیت رنگ پذیری فایبر سمنت برد_سمنت برد_پانل سیمانی در انواع طرح های سفارشی.

فایبر سمنت برد_سمنت برد_پانل سیمانی حتی ضد آب است.

جلوگیری شده از نفوذ حشرات به داخل بافتهای پانل سیمانی الیافدار.

قابل اجرا و سازگار با هر جو و محیط آب و هوایی.

 

در چند سال گذشته شاهد هستیم که ایران نیز همانند کشورهای پیشرفته از سیستم ساخت و ساز خشک در ساخت بنا استفاده می کند.
فایبر سمنت برد
_سمنت برد_پانل سیمانی یا همان پانل سیمانی الیافدار ، نسل نوین مصالحی است که از گزینه های منتخب در این سیستم قرار گرفته و دارای محسنات قابل توجهی بوده که در عرصه ساخت وساز خشک تلقی شده است.چراکه پانل سیمانی الیافدار نه تنها دارای کیفیت و طول عمر حداقل 300 سال است ، بلکه وزنی سبک ، قابلیت انعطاف پذیری ، الیافی کاملا گیاهی و دوست دار محیط زیست ، نصب آسان و بدون نیاز به زیرسازی از ملات سنتی ،فایبر سمنتبرد_سمنت برد_پانل سیمانی ضد حریق می باشد ، ضد آب و رطوبت ، جلوگیری شده از نفوذ هرگونه  حشرات به داخل الیاف فایبر سمنتبرد_سمنت برد_پانل سیمانی که موجب پوسیدگی می شوند ، طراحی مهندسی شده پانل سیمانی الیافدار و تنوع طرح در آن ، و... که این مصالح نوین ، در مقایسه با دیگر مصالح خشک از امتیازات چشمگیری برخوردار است .

 

در این راستا با در نظر گرفتن مزیت های برتر مصالح فایبر سمنت برد (پانل سیمانی الیافدار) گزینه منتخب و متمایزی را شناسایی کرده که با کاربری متعدد در انواع فضاها ، توانسته پاسخگو به نیاز های مخاطبان در عرصه ساخت و ساز باشد،

فایبر سمنت یا همان پانل سیمانی الیافدار نسل نوینی از سیستم ساخت و ساز خشک می باشد که با الیاف گیاهی که در این محصول به کار رفته فایبر سمنت را منعطف و قابل اجرا بسته به انواع طراحی می سازد.
در انتخاب پانل سیمانی باید دقت لازمه را به وجود این مهم داشت که فایبر سمنت برد تهیه گردد.
سمنت برد که فاقد الیاف سلولوز و سیلیس می باشد و با وجود آزبستی که در آن بکار رفته است این محصول را ترد و شکننده کرده و غیر قابل انعطاف می سازد، همچنین از دیگر مشکلات وجود آزبست در سمنت برد سرطانزا بودن آن می باشد.
فایبر سمنت
فایبر سمنت ، پانل سیمانی و بروز شده با ایجاد الیاف منعطف گیاهی ، بنا به شرایط و نیاز کاربران برای اجرای نمای فایبر سمنت و دیگر کاربری ها اعم از اجرای کف با فایبر سمنت ، اجرای سقف با فایبر سمنت، اجرای درای وال با فایبر سمنت ، اجرای دیوار داخلی با فایبر سمنت و ... مورد استفاده قرار می گیرد.

 

 جهت مشاهده عکس های بیشتر نمونه آپارتمان ها، به منوی گالری تصاویر مراجعه نمایید 

02144456932