امروز چهارشنبه 04 اردیبهشت 1398

(فروش فایبر سمنت برد و گچ برگ(کناف

 

021 - 460 43 715  شرکت فراخ کوشک سازان

responsive carousel
فروش فایبر سمنت برد طرح چوب ~~<< شرکت کوشک سازان 02146043715 >>~~ اجرای فایبر سمنت برد طرح چوب
 

 

فایبر سمنت برد_سمنت برد_پانل سیمانی الیافدار طرح چوب02146043715

پانل سیمانی الیاف دار به دلیل وجود الیافی همچون سلولوز ،توانسته از ورود هرگونه حشرات موذی به داخل فضا جلوگیری نماید.
مقرون به صرفه بودن فایبر سمنت از شاخصه های بارز نسبت به مصالح ساخت و ساز خشک می باشد.

استفاده از پانل طرح چوب فایبر سمنتبرد_سمنت برد_پانل سیمانی الیافدار نه تنها کاملا با مصالحی همچون ترموود از نظر شکل ظاهری برابری می کند بلکه تا هنگام لمس ، مخاطب متوجه جنس آن نمیشود . مهم ترین امتیازات فایبر سمنتبرد_سمنت برد_پانل سیمانی الیافدار نسبت به چوب و ترموود مواردیست که  فایبر سمنتبرد_سمنت برد_پانل سیمانی الیافدار تمامی آن استانداردها را دارا می باشد.
بعنوان مثال طول عمر 300 ساله فایبر سمنت
برد_سمنت برد_پانل سیمانی الیافدار

ضد آب بودن فایبر سمنتبرد_سمنت برد_پانل سیمانی الیافدار

ضد حریق بودن پانل سیمانی الیافدار

جلوگیری از ورود هر گونه حشرات
استفاده از فایبر سمنت
برد_سمنت برد_پانل سیمانی الیافدار در ارتفاع بالا و برج سازی و عدم ترکیدن پانل سیمانی الیافدار در ارتفاع
مقرون به صرفه بودن فایبر سمنت
برد_سمنت برد_پانل سیمانی الیافدار در مقایسه با دیگر مصالح سیستم ساخت و ساز خشک
نصب بسیار آسان
تنوع در محصولات فایبر سمنت
برد_سمنت برد_پانل سیمانی الیافدار
قابلیت رنگ پذیری با هر نوع سلیقه

انعطاف پذیری و....

 

بنا به تحقیقات و تجربیات اجرای کار مکرر در حیطه طراحی و ساخت بنا ، شرکت فراخ کوشک سازان برآن شد که محصول فایبر سمنت برد_سمنت برد_پانل سیمانی الیافدار انقلابی نوین در صنعت ساخت و ساز خشک بوده و توصیه مکرر از دیدگاه صاحب نظران ، کارشناسان و متخصصان طراحی معماری و ساختمان های عمرانی می باشد.

نتیجه:

 

فایبر سمنت برد_سمنت برد_پانل سیمانی الیافدار  و بروز شده با ایجاد الیاف منعطف گیاهی ، بنا به شرایط و نیاز کاربران برای اجرای نمای فایبر سمنتبرد_سمنت برد_پانل سیمانی الیافدار و دیگر کاربری ها اعم از اجرای کف با فایبر سمنتبرد_سمنت برد_پانل سیمانی الیافدار ، اجرای سقف با فایبر سمنتبرد_سمنت برد_پانل سیمانی الیافدار، اجرای درای وال با فایبر سمنتبرد_سمنت برد_پانل سیمانی الیافدار ، اجرای دیوار داخلی با فایبر سمنتبرد_سمنت برد_پانل سیمانی الیافدار و ... مورد استفاده قرار می گیرد.
فایبر سمنت مصالحی نوینی بوده که امروزه شاهد استقبال بسیار چشمگیری از سوی مردم می باشیم.
فایبر سمنت برد
_سمنت برد_پانل سیمانی الیافدار یا پانل سیمانی الیاف دار دارای سیستم ساخت و ساز خشک می باشد و هیچ گونه دخالتی از مصالح و ملات سنتی در اجرای آن صورت نمی گیرد.

همین امر موجب سهولت در اجرا و ساخت بنا با فایبر سمنتبرد_سمنت برد_پانل سیمانی الیافدار و سرعت بخشیدن در اجرای ساخت و ساز آپارتمان های عظیم گشته است.
فایبر سمنت
برد_سمنت برد_پانل سیمانی الیافدار در مقایسه با دیگر محصولات خشک و پیش ساخته به دلیل امتیازاتی همچون وزن سبک ، سهولت نصب ، ضد رطوبت ، ضد آب ، ضد حریق ، جلو گیری شده از نفوذ هر گونه حشرات ، عدم وجود آزبست و هرگونه مواد شیمیایی و دارای الیاف گیاهی همچون سلولوز و  سیلیس ، که فایبر سمنتبرد_سمنت برد_پانل سیمانی الیافدار را دوستدار محیط زیست معرفی می کند و فایبر سمنتبرد_سمنت برد_پانل سیمانی الیافدار را انعطاف پذیر نسبت به فایبر سمنت برد_سمنت برد_پانل سیمانی الیافدارسمنت برد که به دلیل وجود آزبست مصالح ترد و شکننده می شود غیر قابل انعطاف می گردد محصولی متمایز ساخته است.
مقرون به صرفه بودن فایبر سمنت
برد_سمنت برد_پانل سیمانی الیافدار باعث تنها گزینه انتخابی مشتری می گردد . طول عمر بالای فایبر سمنتبرد_سمنت برد_پانل سیمانی الیافدار که بالغ بر 300 سال عمر مفید آن که انتخاب فایبر سمنتبرد_سمنت برد_پانل سیمانی الیافدار را نسبت به دیگر محصولات متمایز ساخته و تنوع در طراحی فایبر سمنتبرد_سمنت برد_پانل سیمانی الیافدار که بسته به هرگونه کاربری میتوان مورد استفاده قرار داد ، قابلیت رنگ پذیری فایبر سمنت برد_سمنت برد_پانل سیمانی الیافدار با هرگونه سلیقه و نیاز مربوطه و چندین مزایای چشمگیر دیگر ، دارای رتبه بالا و برتری می باشد.

امروزه فایبر سمنتبرد_سمنت برد_پانل سیمانی الیافدار توانسته جایگاه قابل توجهی را برای مصالح مورد استفاده در هرگونه ساخت و ساز بنا ، به خود اختصاص دهد .
استفاده از مصالح نوین فایبر سمنت
برد_سمنت برد_پانل سیمانی الیافدار در چند سال اخیر به اندازه ای رو به پیشرفت بوده که به راحتی میتوان آینده ای بسیار روشنی را برای پانل سیمانی الیافدار پیش بینی کرد.
مشتریان فایبر سمنت
برد_سمنت برد_پانل سیمانی الیافدار پس از تهیه و خرید فایبر سمنتبرد_سمنت برد_پانل سیمانی الیافدار و اجرای آن بدون هیچ مورد استثنایی ، از انتخاب خود رضایت کامل را داشته اند .
این امر باعث قوت کار و کسب اعتماد هر چه بیشتر مشتری برای بازگشت دوباره و درخواست خرید فایبر سمنت
برد_سمنت برد_پانل سیمانی الیافدار جهت استفاده در دیگر پروژه ها و ثبات خرید مکرر از این محصول گردیده است و ماحصل روشنی را به ارمغان گذاشته است.

 


جهت مشاهده عکس های بیشتر نمونه فایبر سمنت طرح چوب،به منوی گالری تصاویر مراجعه نمایید 

02144456932