امروز شنبه 24 آذر 1397

(فروش فایبر سمنت برد و گچ برگ(کناف

 

021 - 460 43 715  شرکت فراخ کوشک سازان

responsive carousel
فروش فایبر سمنت برد طرح چوب ~~<< شرکت کوشک سازان 02146043715 >>~~ اجرای فایبر سمنت برد طرح چوب
 

 

فایبر سمنت برد طرح چوب02146043715

پانل سیمانی الیاف دار به دلیل وجود الیافی همچون سلولوز ،توانسته از ورود هرگونه حشرات موذی به داخل فضا جلوگیری نماید.
مقرون به صرفه بودن فایبر سمنت از شاخصه های بارز نسبت به مصالح ساخت و ساز خشک می باشد.

استفاده از پانل طرح چوب فایبر سمنت نه تنها کاملا با مصالحی همچون ترموود از نظر شکل ظاهری برابری می کند بلکه تا هنگام لمس ، مخاطب متوجه جنس آن نمیشود . مهم ترین امتیازات فایبر سمنت نسبت به چوب و ترموود مواردیست که  فایبر سمنت تمامی آن استانداردها را دارا می باشد.
بعنوان مثال طول عمر 300 ساله فایبر سمنت

ضد آب بودن فایبر سمنت

ضد حریق بودن پانل سیمانی الیافدار

جلوگیری از ورود هر گونه حشرات
استفاده از فایبر سمنت در ارتفاع بالا و برج سازی و عدم ترکیدن پانل سیمانی الیافدار در ارتفاع
مقرون به صرفه بودن فایبر سمنت در مقایسه با دیگر مصالح سیستم ساخت و ساز خشک
نصب بسیار آسان
تنوع در محصولات فایبر سمنت
قابلیت رنگ پذیری با هر نوع سلیقه

انعطاف پذیری و....

 

بنا به تحقیقات و تجربیات اجرای کار مکرر در حیطه طراحی و ساخت بنا ، شرکت فراخ کوشک سازان برآن شد که محصول فایبر سمنت برد ، انقلابی نوین در صنعت ساخت و ساز خشک بوده و توصیه مکرر از دیدگاه صاحب نظران ، کارشناسان و متخصصان طراحی معماری و ساختمان های عمرانی می باشد.

نتیجه:

 

فایبر سمنت ، پانل سیمانی و بروز شده با ایجاد الیاف منعطف گیاهی ، بنا به شرایط و نیاز کاربران برای اجرای نمای فایبر سمنت و دیگر کاربری ها اعم از اجرای کف با فایبر سمنت ، اجرای سقف با فایبر سمنت، اجرای درای وال با فایبر سمنت ، اجرای دیوار داخلی با فایبر سمنت و ... مورد استفاده قرار می گیرد.
فایبر سمنت مصالحی نوینی بوده که امروزه شاهد استقبال بسیار چشمگیری از سوی مردم می باشیم.
فایبر سمنت برد یا پانل سیمانی الیاف دار دارای سیستم ساخت و ساز خشک می باشد و هیچ گونه دخالتی از مصالح و ملات سنتی در اجرای آن صورت نمی گیرد.
همین امر موجب سهولت در اجرا و ساخت بنا با فایبر سمنت و سرعت بخشیدن در اجرای ساخت و ساز آپارتمان های عظیم گشته است.
فایبر سمنت در مقایسه با دیگر محصولات خشک و پیش ساخته به دلیل امتیازاتی همچون وزن سبک ، سهولت نصب ، ضد رطوبت ، ضد آب ، ضد حریق ، جلو گیری شده از نفوذ هر گونه حشرات ، عدم وجود آزبست و هرگونه مواد شیمیایی و دارای الیاف گیاهی همچون سلولوز و  سیلیس ، که فایبر سمنت را دوستدار محیط زیست معرفی می کند و فایبر سمنت را انعطاف پذیر نسبت به سمنت برد که به دلیل وجود آزبست مصالح ترد و شکننده می شود غیر قابل انعطاف می گردد محصولی متمایز ساخته است.
مقرون به صرفه بودن فایبر سمنت باعث تنها گزینه انتخابی مشتری می گردد . طول عمر بالای فایبر سمنت که بالغ بر 300 سال عمر مفید آن که انتخاب فایبر سمنت را نسبت به دیگر محصولات متمایز ساخته و تنوع در طراحی فایبر سمنت که بسته به هرگونه کاربری میتوان مورد استفاده قرار داد ، قابلیت رنگ پذیری فایبر سمنت برد با هرگونه سلیقه و نیاز مربوطه و چندین مزایای چشمگیر دیگر ، دارای رتبه بالا و برتری می باشد.

امروزه فایبر سمنت توانسته جایگاه قابل توجهی را برای مصالح مورد استفاده در هرگونه ساخت و ساز بنا ، به خود اختصاص دهد .
استفاده از مصالح نوین فایبر سمنت در چند سال اخیر به اندازه ای رو به پیشرفت بوده که به راحتی میتوان آینده ای بسیار روشنی را برای پانل سیمانی الیافدار پیش بینی کرد.
مشتریان فایبر سمنت پس از تهیه و خرید فایبر سمنت و اجرای آن بدون هیچ مورد استثنایی ، از انتخاب خود رضایت کامل را داشته اند .
این امر باعث قوت کار و کسب اعتماد هر چه بیشتر مشتری برای بازگشت دوباره و درخواست خرید فایبر سمنت جهت استفاده در دیگر پروژه ها و ثبات خرید مکرر از این محصول گردیده است و ماحصل روشنی را به ارمغان گذاشته است.

 


جهت مشاهده عکس های بیشتر نمونه فایبر سمنت طرح چوب،به منوی گالری تصاویر مراجعه نمایید 

02144456932